Profesionalna orijentacija

Ne znaš koju srednju školu upisati?
Nisi siguran je li jezična gimnazija pravi izbor za tebe?
San ti je postati grafičarka, ali se dvoumiš?

Dođi na profesionalnu orijentaciju za osnovnoškolce, u Andragoško učilište Zvonimir, 22. travnja, u 09.00h i saznaj koja je srednja škola za tebe!

ANDRAGOŠKO UČILIŠTE ZVONIMIR provodi PROFESIONALNU ORIJENTACIJU UČENIKA ZAVRŠNIH
RAZREDA OSNOVNIH I SREDNJIH ŠKOLA.

Projekt profesionalne orijentacije učenika podržavaju Ministarstvo znanosti, obrazovanja i sporta i Gradski ured za obrazovanje, kulturu i sport.

POSTUPAK STRUČNE OBRADE OBUHVAĆA:
- testiranje učenika, razgovor sa učenikom (i roditeljima) i preporuku za izbor srednje škole, odnosno fakulteta).

POSTUPAK PROFESIONALNE ORIJENTACIJE OBUHVAĆA:
- informiranje, savjetovanje i usmjeravanje učenika, a temelji se na provjeri učenikovih sposobnosti, u skladu sa profesionalnim željama, zdravstvenim stanjem, intelektualnim mogućnostima učenika, vodeći računa o školskom uspjehu i uvjetima upisa

Troškovi postupka po učeniku iznose 500,00 kuna.

Učenici se mogu prijavljivati osobno ili preko škole. Na zahtjev škola dolazimo na organizirane skupne roditeljske sastanke završnih razreda, uz prethodni dogovor.

Zainteresirani se mogu javiti Andragoškom učilištu telefonom: 01/4817-176, mailom tajnistvo@andragosko-uciliste.hr ili direktno putem slijedeće prijavnice:

PRIJAVNICA ZA PROFESIONALNU ORIJENTACIJU:

Ime i prezime učenika:*
Ime i prezime roditelja:*