Samovrednovanje rada obrazovnih ustanova

ANDRAGOŠKO UČILIŠTE ZVONIMIR VAM PREPORUČUJE IZDANJE:

Priručnik za samovrjednovanje rada obrazovnih ustanova

Za samovrjednovanje rada škole koriste se razni postupci i instrumenti:
Analiza dokumentacije, upitnici, skale i klasifikacijske liste, neposredni uvid u rad škole i nastavnika, testovi znanja, ispitivanje znanja, stajališta, interesa, navika i potreba učenika, razgovor, inspekcijski nalazi, nalazi prosvjetnih savjetnika i drugo.

Kako provesti postupak samovrjednovanja pomoći će vam "Priručnik za samovrjednovanje rada obrazovnih ustanova" za osnovno i srednje obrazovanje redovitih učenika, te ustanova za obrazovanje odraslih.

U Priručniku je dana receptura za ocjenjivače koji moraju točno znati KOGA, ŠTO (koje elemente), KADA i KAKO vrjednuju te, na temelju stečenih uvida, kako procijeniti rezultate (postignuća) promatranoga objekta.

Priručnik je opsega 100 stranica, formata A-4, s 52 pokazatelja i konkrtna primjera koji se nalaze i na priloženom CD-u u obliku upitnika za sve sudionike vrjednovanja. Priloženi CD s tablicama i upitnicima rađen je u WORD formatu tako dase upitnici mogu "skinuti" s CD-a i koristiti u izvornom obliku.

Tablice i upitnici mogu se i mijenjati i prilagođavati prema specifičnim potrebama obrazovne ustanove!

Narudžbe se mogu izvršiti faksom ili narudžbenicom na web stranici. Na temelju narudžbe, kupcu će biti ispostavljen račun. Sve dodatne informacije mogu se dobiti na telefone 01/4817-176 ili 01/4817-230. ili na fax : 01/4814-617.

NARUDŽBENICA