ANDRAGOŠKO UČILIŠTE ZVONIMIR
Ustanova za profesionalnu orijentaciju i obrazovanje

PRODAVAČ

Program osposobljavanja

Program za stjecanje zanimanja prodavača obuhvaća temeljna znanja potrebna za samostalno i uspješno obavljanje poslova nabave, prodaje i organizacije poslovanja u veleprodajnim, maloprodajnim, proizvođačkim, u unutarnjoj i vanjskoj trgovini

Nastava se organizira u učionicama Andragoškog učilišta Zvonimir.

Uspješnim završavanjem programa stječe se zanimanje

PRODAVAČ

UVJETI UPISA

1) Završena osnovna škola, dio srednje škole (doškolovanje) ili srednja škola (prekvalifikacija)
2) liječnička svjedodžba o nepostojanju kontraindikacija za zanimanje prodavač

Praktična nastava

Ukupno

X

Program za stjecanje zanimanja prodavač provodi se konzultativno-instruktivnom nastavom

Troškove školovanja u programu srednjoškolske izobrazbe odraslih snose polaznici osobno, odnosno onaj tko ih upućuje na školovanje

Na kraju uspješno završenog razreda polazniku se izdaje razredna svjedodžba, a na kraju uspješnog školovanja svjedodžba o završnom ispitu.

Ispitni rokovi za pojedine predmete i završni ispit posebno se utvrđuju terminskim planom koji je sastavni dio Godišnjeg plana rada škole.

Polaznicima koji se upisuju u program prekvalifikacije, dokvalifikacije ili za nastavak školovanja u istom programu, priznaju se ranije stečene svjedodžbe, uz obvezu polaganja razlikovnih i dopunskih ispita. Razlikovne i dopunske ispite utvrđuje škola.

Upisi, konzultacije i ispiti se održavaju u prostorijama Andragoškog učilišta Zvonimir, a praktična nastava u trgovinama.

Prodavač - cijene

Razred