SEMINAR: 12. travanj 2013.

ANDRAGOŠKO UČILIŠTE ZVONIMIR ZAGREB, Amruševa 10/V ORGANIZIRA SEMINAR: RADNI ODNOSI, UGOVORI O RADU I EVIDENCIJA RADNOG VREMENA U ODGOJNO-OBRAZOVNIM USTANOVAMA

Zasnivanje Radnog odnosa u odgojno-obrazovnim ustanovama propisano je određenim zakonskim propisima i kolektivnim ugovorom. Ugovor o radu je dokument kojim su regulirana sva prava i obveze radnika. Zato je posebno važno znati napisati valjan ugovor o radu.

U skladu sa Pravilnikom o evidenciji radnog vremena za radnike školskih ustanova (Narodne novine, broj 144/2011) sve odgojno obrazovne navedenim Pravilnikom sve odgojno-obrazovne ustanove trebaju donijeti Odluke o radnom vremenu, voditi valjanu evidenciju radnog vremena i uskladiti Ugovore sa donesenim Pravilnikom.

Seminar je namijenjen ravnateljima i tajnicima, kao i drugim zainteresiranim u odgojno-obrazovnim ustanovama, u Republici Hrvatskoj.

Seminar će se održati 12. travnja 2013. godine u prostoru Andragoškog učilišta Zvonimir u ZAGREBU, Amruševa 10/V s početkom u 10.00 sati

Prijavnica, program i ostale informacije provjerite na: SEMINAR.