SAVJETOVANJE: Opatija, 07. – 08. ožujak 2013.

ANDRAGOŠKO UČILIŠTE ZVONIMIR ZAGREB, Amruševa 10 ORGANIZIRA SAVJETOVANJE: SIGURNOST I ZAŠTITA U ODGOJNO-OBRAZOVNIM USTANOVAMA REPUBLIKE HRVATSKE

Skup će se održati 07. - 08. ožujka 2013. godine u Opatiji (Grand hotel 4 Opatijska Cvijeta).

Pokrovitelj:
MINISTARSTVO UNUTARNJIH POSLOVA

Medijski pokrovitelji:
- Školske novine
- Časopis "Svijet sigurnosti"

Neugodni događaji koji se događaju u svijetu, kao i trenutna situacija u nas, podsjeća nas da se preispitamo koliko smo spremni za eventualne nepoželjne situacije, posebno u odgojno-obrazovnim ustanovama.

Svakodnevno nas tište problemi vezani uz pojavu droge, akohola i drugih ovisnostima. Pojavljuju se i pojedinačni slučajevi nasilja u školama. Ugroženi su učenici, nastavnici i imovina.
Želimo znati više o navedenom. Zato je nužno razmotriti stanje i napraviti analizu stanja. Treba doći do konkretnih zaključaka i prijedloga za rješenje.

Savjetovanje je namijenjeno svim institucijama i službama koje po bilo kojoj osnovi sudjeluju u organizacji provođenju sigurnosti u odgojno-obrazovnim ustanovama:
- zaposlenima na visokoškolskim ustanovama, u školama i dječijim vrtićima (ravnateljima odgojno-obrazovnih ustanova, suradnicima i stručnim službama u školama i nastavnicima),
- pročelnicima ureda za prosvjetu gradova i županija
- tvrtkama koje nude usługę iż sigurnosti i zaštite
- proizvođačima tehničkih sredstava zaštite
- zaposlenima u komorama (Hrvatska obrtnička komora i Hrvatska gospodarska komora)
- sindikatima u prosvjeti
- svim ostali zainteresiranima.

RASPORED KAO I SVE OSTALE INFORMACIJE NA SLIJEDEĆOJ POVEZNICI: SEMINAR 07.-08.13.