Vaučer za profesionalnu orijentaciju

Sa željom da se što veći broj učenika obuhvati profesionalnom orijentacijom, prije donošenja životne odluke kod upisa u program za svoje buduće zanimanje, nudimo vaučere za profesionalnu orijentaciju, kao prigodan dar učenicima, odnosno roditeljima.

Profesionalnu orijentaciju učenika završnih razreda osnovnih i srednjih škola provodi Andragoško učilište Zvonimir – Centar za profesionalnu orijentaciju.

Vaučere može kupiti poslodavac odnosno tvrtka za svoje zaposlenike (ili učenike, ako kupuje škola) uz popust od 50 %.

Akcijska cijena paketa od deset vaučera iznosi 2.000,00 kuna, a njegova stvarna vrijednost je 4.000,00 kuna.

Otkupom VAUČERA doprinijet ćete popularizaciji profesionalne orijentacije učenika, a ujedno ćete vašim zaposlenicima i roditeljima olakšati donošenje konačne odluke kod upisa u odabranu školu, odnosno buduće zanimanje.

Sve ostale informacije o projektu mogu se dobiti na telefon 01/4817-176.