NOVO: Nastavna pisma 2. godina: PRODAVAČ
ANDRAGOŠKO UČILIŠTE ZVONIMIR ZAGREB, nudi posebno za škole za obrazovanje odraslih NASTAVNA PISMA za zanimanja iz područja EKONOMIJE I TRGOVINE, kao i za područja UGOSTITELJSTVO I TURIZAM.

Trenutno NOVA NASTAVNA PISMA, a objavljena na stranicama su za zanimanje PRODAVAČ, i to za drugu godinu. Trenutno su dostupna slijedeća nastavna pisma za slijedeće programe:

Hrvatski jezik
Engleski jezik
Etika
Geografija
Poznavanje robe
Prodajno poslovanje
Osnove marketinga
Izborni predmet - Prezentacijske vještine
.

Ako organizirate i izvodite programe za zanimanja: PRODAVAČ, KOMERCIJALIST, EKONOMIST nudimo LICENCU za nastavna pisma za dopisno-konzultativnu nastavu po posebno povoljnim uvjetima za navedena zanimanja kako slijedi:

- Prodavač – 120 nastavnih pisama za 6.000,00 kuna (12 mj. x 500.00 kn)
- Ekonomist – 240 nastavnih pisama za  7.800,00 kuna (12 mj. x 650.00 kn)
- Komercijalist – 242 nastavna pisma za 7.800.00 kuna (12 mj. x 650.00 kn)

Nastavna pisma su ponuđena u elektronskom obliku na web stranici Učilišta.

Nastavna pisma su zaštićeno autorsko djelo pa licencirana škola može, samo za svoje potrebe, printati nastavna pisma bez ograničenja. Uvjeti i način plaćanja biti će regulirani ugovorom.

Zainteresirane škole mogu izraziti svoj interes popunjavanjem izjave koju treba poslati e-mailom ili faksom na učilište, nakon čega će se pristupiti sklapanju ugovora. Trajanje ugovora određeno je trajanjem programa, odnosno za prodavača najmanje tri godine, a za zanimanja ekonomist i komercijalist četiri godine.

Sve dodatne informacije o NASTAVNIM PISMIMA mogu se dobiti na telefone: 01/4817-230; 01/4817-176. ili na mail:  tajnistvo@andragosko-uciliste.hr