SEMINAR: 25. veljače 2012. godine
Stupanjem na snagu Pravilnika o evidenciji radnog vremena za radnike školskih ustanova ( Narodne novine, broj 144/2011) sve odgojno obrazovne ustanove dužne su uskladiti svoje poslovanje sa ovim Pravilnikom.
U skladu sa navedenim Pravilnikom sve odgojno-obrazovne ustanove trebaju donijeti Odluke o radnom vremenu, voditi valjanu evidenciju radnog vremena i uskladiti Ugovore sa donesenim Pravilnikom.

Seminar je namijenjen ravnateljima i tajnicima, kao i drugim zainteresiranim u odgojno-obrazovnim ustanovama, u Republici Hrvatskoj.

Seminar će se održati 25. veljače 2012. godine u prostorijama Andragoškog učilišta Zvonimir u ZAGREBU, Amruševa 10/III s početkom u 10.00 sati.

Program seminara obuhvaća:
- informacije o Pravilniku i njegova primjena
- primjere evidencije o vođenju radnog vremena u ustanovama
- organizaciju radnog vremena u odgojno-obrazovnim ustanovama u skladu sa izmjenama i dopunama Zakona o radu
- preraspodjelu radnog vremena
- prekovremeni rad
- izrada Odluke o radnom vremenu (primjer)
- izrada drugih Odluka i Ugovora (godišnji odmori, dopusti, izbor i imenovanje ravnatelja i dr.)
- vođenje upravnog i neupravnog postupka.

Više o seminaru na slijedećem linku:

SEMINAR: Ugovor o radu, radno vrijeme i evidencija radnog vremena (25. veljače 2012. godine).