Profesionalna orijentacija - PRIJAVE U TIJEKU!
ANDRAGOŠKO UČILIŠTE ZVONIMIR provodi PROFESIONALNU ORIJENTACIJU UČENIKA ZAVRŠNIH RAZREDA OSNOVNIH I SREDNJIH ŠKOLA.

POSTUPAK STRUČNE OBRADE OBUHVAĆA:

- testiranje (učenici iz osnovnih škola 2 sata, učenici iz srednjih škola 4 sata),
- razgovor sa učenikom i roditeljem,
- davanje preporuke za izbor zanimanja.

Profesionalnu orijentaciju provodi stručni tim (pedagog, psiholog i liječnik) koji, nakon provjere sposobnosti, a u skladu sa profesionalnim željama, zdravstvenim stanjem i intelektualnim mogućnostima savjetuje učenika i roditelje pri izboru škole odnosno programa za zanimanje.

Stručna obrada učenika realizira se u dva termina (učenici koji se prijave preko škole odnosno pedagoga, imaju popust od 100,00 kuna na osnovnu cijenu od 400,00 kuna).

Profesionalna orijentacija za učenike osnovnih i srednjih škola od veljače do svibnja 2012. godine. Prijave su u tijeku!!

Zainteresirani se mogu javiti pedagogu škole ili Andragoškom učilištu telefonom: 01/4814-616 ili direktno putem prijavnice na slijedećem linku.

PROFESIONALNA ORIJENTACIJA