Izvođenje nastave na daljinu
ANDRAGOŠKO UČILIŠTE ZVONIMIR, AMRUŠEVA 10, ZAGREB ORGANIZIRA PREZENTACIJU: IZVOĐENJE NASTAVE NA DALJINU POMOĆU NASTAVNIH PISAMA NA INTERNETU.

Prema Pravilniku o standardima i normativima te načinu i postupku utvrđivanja ispunjenosti uvjeta u ustanovama za obrazovanje odraslih (N.N. broj 129/08.) definirani su oblici izvođenja nastave, od kojih je najprihvatljiviji dopisno-konzultativni oblik.

Prezentacija je namijenjena ravnateljima, andragoškim voditeljima i nastavnicima u školama koje izvode ili žele izvoditi programe za zanimanja iz sektora (područja):

- ekonomije i trgovine (prodavač, komercijalist, ekonomist) te
- ugostiteljstva (kuhar, konobar, slastičar).

Prezentacija će se održati 27. siječnja 2012. godine u ZAGREBU, Amruševa 10 / V s početkom u 9.00 sati.

Sve ostale informacije  mogu se dobiti na telefone: 01/4817-230; 01/4817-176, ili na slijedećem linku:

PREZENTACIJA MODELA