Prijave u tijeku!!!

Andragoško učilište Zvonimir organizira dvije BESPLATNE POSLOVNE RADIONICE početkom studenog, a pod nazivom:

1. Upravljanje snagom branda: od funkcionalnog do emocionalnog branda
2. Prvi koraci uspješnog marketinga

1. UPRAVLJANJE SNAGOM BRANDA: OD FUNKCIONALNOG DO EMOCIONALNOG BRANDA - 07.11.2014., od 17:30 do 20:00 sati.

Brand ili marka u suvremenom potrošačkom društvu puno je više od samog imena. Iako je njegova prvotna uloga bila diferencijacija proizvo da ili imovine, brand danas nema samo nazivnu ulogu, on ima ulogu stvaranja veće vrijednosti proizvoda ili usluga. Sve češće korišteni izraz emocionalnog branda upućuje zapravo na činjenicu da potrošači pojedine brandove počinju više preferirati od drugih.

Fenomen emocionalnog branda nije samo povezan s preferencijama potrošača, on je povezan i s činjenicom da brandovi koji prerastu isključivu funkcionalnost postaju predstavnici određene kategorije proizvoda, kao što je za energetska pića Red Bull ili gazirana pića Coca-Cola.

Cilj radionice:
- upoznati faze i čimbenike razvoja branda od funkcionalnosti do emocije,
- spoznati vještine koje vrsni brand manageri imaju ne bi li razvili vrhunski brand
- upoznati model VAM (watch, action, meeting), model koji omogućava proizvođačima da od funkcionalnog branda naprave emotivni brand.

Kome je seminar namijenjen:
Svima koji žele više saznati o razvoju branda, malim i srednjim poduzetnicima, OPG-ima, novim poduzetnicima, voditeljima i asistentima marketinga.

2. PRVI KORACI USPJEŠNOG MARKETINGA - 21.11.2014., od 17:30 do 20:00 sati.

Funkcija marketinga u suvremenom poslovanju je neprocjenjiva. Gotovo da nema poduzetnika koji se barem jednom nije našao u poziciji da razmišlja kako poslovanje učiniti konkurentnijim. Promišljanje o konkurentskim prednostima dovodi i do pitanja: tko su postojeći kupci te kako ih zadržati, ali isto tako postoje li potrošači čije želje i potrebe nisu zadovoljene na tržištu?

Suvremena marketinška koncepcija u fokus stavlja potrošača. Ovom radionicom želi se poduzetnicima početnicima, ali i onima koji se već duže bave poduzetništvom približiti suvremene strategije marketinga.

Cilj radionice:
- upoznati nove tehnologije u istraživanju tržišta te propitivanju zadovoljstva potrošača,
- upoznati strategije marketinga kojima se može uz mala ulaganja postići veći efekt na tržištu,
- spoznati modele suradnje marketinga i prodaje u svrhu povećanja konkurentnosti poslovanja.

Kome je seminar namijenjen:
Malim i srednjim poduzetnicima, OPG-ima, novim poduzetnicima, voditeljima i asistentima marketinga.

PRIJAVNICA ZA BESPLATNE POSLOVNE RADIONICE

Uključivanje u grupe moguće je i tijekom trajanja radionica! Za tvrtke: personalizirani seminari / termini po dogovoru!

Informacije/Savjeti:
Tel.: 01/4817-176, 01/4817-230
E-mail: timo@andragosko-uciliste.hr
Amruševa 10/5, 10000 Zagreb.