OSNOVNA ŠKOLA

Andragoško učilište Zvonimir je učilište s dugogodišnjom tradicijom u obrazovanju odraslih i profesionalnoj orijentaciji učenika.

Od 2014. godine u programu Andragoškog učilišta Zvonimir je i dopisna osnovna škola, koja je namijenjena svim hrvatskim državljanima, koji su navršili 15 godina, a koji nisu u mogućnosti završiti osnovnu školu redovnim putem.

Mogu se upisati svi učenici koji su uspješno završili sedmi razred osnovne škole, navršili su 15 godina i imaju hrvatsko državljanstvo.

Osnovnoškolsko obrazovanje je besplatno i učenici nemaju nikakvih troškova obrazovanja. Nastava je organizirana kroz individualne i skupne konzultacije te su osigurana besplatna nastavna pisma potrebna za lakše svladavanje gradiva. Izrada nastavnih pisama financirana je iz fondova EU i program je verificiran od strane Ministarstva znanosti, obrazovanja i sporta.

Nastava će se održavati u prostorijama Andragoškog učilišta Zvonimir, ulica Cvjetka Rubetića 16 (ulica prema Športskom centru Šalata), u Zagrebu.

Za sve informacije, obratite se na 01/4817-176 ili na e-mail: tajnistvo@andragosko-uciliste.hr