SEMINAR: 20. - 22. ožujak 2014. godine

ANDRAGOŠKO UČILIŠTE ZVONIMIR ZAGREB, Amruševa 10 ORGANIZIRA TREĆI CIKLUS ŠKOLE ZA TAJNICE/TAJNIKE na temu: POSLOVNE KOMUNIKACIJE.

U Školu za tajnice mogu se prijaviti osobe koje rade na poslovima tajnice/tajnika u dječjim vrtićima, osnovnim i srednjim školama, učeničkim domovima i ustanovama za obrazovanje odraslih i koje žele znati više o obvezama i poslovima tajnice u ustanovi u skladu sa važećim propisima.

Program se realizira u četiri ciklusa po tri dana kroz predavanja, radionice i vježbe. Uspješnim završavanjem programa (sva 4 ciklusa) stječu se sva potrebna znanja i vještine za obavljanje poslova tajnika u odgojno-obrazovnoj ustanovi i javna isprava. Zainteresirani se mogu prijaviti na sve cikluse ili pojedinačno za ciklus koji žele.

Treći ciklus mogu upisati osobe koje su odslušale prva dva ciklusa. Program trećeg ciklusa mogu pohađati i osobe koje nisu odslušale prethodne cikluse, ako ih interesira sadržaj trećeg ciklusa.

Program će se realizirati 20. – 22. ožujka 2014. godine u prostoru Andragoškog učilišta Zvonimir u ZAGREBU, Amruševa 10/III s početkom u 10.00 sati.

Program:
- Hrvatski jezik u poslovnom komuniciranju
- Jezično-pravopisne pogreške i najčešće pogreške u praksi
- Poslovno dopisivanje
- Vrste dopisa, načini pisanja
- Kultura poslovnog komuniciranja, vrste i načini komuniciranja
- Komunikacija na radnom mjestu

Predavači:
- Dr.sc. Ante Bežen
- Elizabet Sobota, dipl.iur.
- Jasenka Palić, prof.

Sve ostale informacije, kao i PRIJAVNICU na slijedećoj poveznici: 3. CIKLUS.