SEMINAR: 03. - 05. listopad 2013. godine

ANDRAGOŠKO UČILIŠTE ZVONIMIR ZAGREB, Amruševa 10 ORGANIZIRA PRVI CIKLUS ŠKOLE ZA TAJNICE/TAJNIKE na temu: ZAKONSKI PROPISI U ODGOJU I OBRAZOVANJU I PRIMJENA

Svakodnevne izmjene zakonskih propisa zahtijevaju od tajnica u odgojno-obrazovnim ustanovama, trajno usavršavanje kako bi mogle biti sposobne i kompetentne za obavljanje svojih poslova. U Školu za tajnice/ tajnike mogu se upisati osobe koje rade na poslovima tajnika u dječjim vrtićima, osnovnim i srednjim školama, učeničkim domovima i ustanovama za obrazovanje odraslih.

Program škole se realizira u četiri ciklusa po dva dana kroz predavanja, radionice i vježbe. Uspješnim završavanjem programa (sva 4 ciklusa) stječu se sva potrebna znanja i vještine za obavljanje poslova tajnika u odgojno-obrazovnoj ustanovi, javna isprava i zvanje POSLOVNA TAJNICA / POSLOVNI TAJNIK, koje se upisuje u radnu knjižicu.

Program će se realizirati 03. - 05. listopada 2013. godine u prostorijama Andragoškog učilišta Zvonimir (u slučaju većeg broja sudionika mjesto izvođenja će se mijenjati) u ZAGREBU, Amruševa 10 s početkom u 10.00 sati.

Zainteresirani kandidati mogu upisati cikluse i pojedinačno, ako su zainteresirani za određene sadržaje. Osobe koje žele steći javnu ispravu dužne su odslušati sve cikluse.

Program prvog ciklusa:

Zakonski propisi u sustavu odgoja i obrazovanja:
- Zakon o odgoju i obrazovanju, podzakonski akti i obveze odgojno-obrazovnih ustanova
- Zakon o strukovnom obrazovanju, podzakonski akti i obveze odgojno-obrazovnih ustanova
- Zakon o obrazovanju odraslih, podzakonski akti i obveze odgojno-obrazovnih ustanova
- Zakonski propisi u ustanovama
- Zakon o javnoj nabavi (procedure i donošenje odluka)
- Zakon o radu i radni odnosi (radno vrijeme, preraspodjela, evidencije, ugovori o radu, prekid ugovora o radu …)

Program će se realizirati kroz plenarna izlaganja i radionice, a predavači su kompetentne osobe, priznati stručnjaci iz prakse.

Prijavnicu kao i ostale informacije na slijedećoj poveznici: SEMINAR