Nastavna pisma 2: Ugostiteljstvo
ANDRAGOŠKO UČILIŠTE ZVONIMIR ZAGREB, nudi posebno za škole za obrazovanje odraslih NASTAVNA PISMA za zanimanja iz područja UGOSTITELJSTVA.

Nastavna pisma izrađena su u skladu sa važećim propisima za dopisno-konzultativnu nastavu, po zanimanjima, predmetima i razredima (oko 160 nastavnih pisama po zanimanju).

Nastavna pisma će biti ponuđena u elektronskom obliku od 1. veljače 2012. godine na web stranici Učilišta.

Zainteresirane škole mogu izraziti svoj interes popunjavanjem izjave koju treba poslati e-mailom ili faksom na učilište, nakon čega će se pristupiti sklapanju ugovora.

Trajanje ugovora određeno je trajanjem programa, odnosno ugovor traje najmanje tri godine. Vrijednost licence iznosi 6.000,00 kuna godišnje po zanimanju ( 12 mj. x 500,00 kuna).

Nastavna pisma su zaštićeno autorsko djelo pa licencirana škola može, samo za svoje potrebe, printati nastavna pisma bez ograničenja. Uvjeti i način plaćanja biti će regulirani ugovorom..

Sve dodatne i ostale informacije mogu se dobiti na telefone: 01/4817-230; 01/4817-176. ili putem slijedeće mail adrese: tajnistvo@andragosko-uciliste.hr